Aktualności

100 LAT FIRMY ARBURG

 

W lutym 2023, niemiecka firma Arburg - światowy lider produkujący wtryskarki - obchodziła jubileusz stu lat istnienia na rynku.

Zarząd i Dyrekcja firmy IMPRODEX zostali zaproszeni do Lossburga na tą uroczystość i wraz z przedstawicielami Arburg Polska zwiedzali nowoczesną fabrykę oraz świętowali okrągłą rocznicę.

 

Zdjęcie grupowe w czasie jubileuszu 100 lat firmy Arburg z Lossburga w Niemczech Widok z lotu ptaka na firmę Arburg w miejscowości Lossburg w Niemczech

IMPRODEX TEAM NA BIEGU PIASTÓW 2023

W tegorocznym Biegu Piastów na dystansie 30 km stylem łyżwowym wystartowało blisko 500 zawodników. Było nam niezmiernie miło podziwiać uśmiechniętą zwyciężczynię – Magdalenę Kobielusz (AZS AWF Katowice), finiszującą w stroju i opasce w barwach IMPRODEX plastic components.

Ponadto w biegu na 50 km stylem klasycznym, gdzie zmierzyło się ponad 1400 osób, udział wzięli reprezentanci Improdex Team, którzy jak co roku wystąpili w firmowych strojach.

 

MAGDA KOBIELUSZ NA FINISZU BIEGU NA 30km FTIMPRODEX TEAM NA BIEGU PIASTÓW 2023MAGDA KOBIELUSZ - ZWYCIĘŻCZYNI BIEGU NA 30km FTMAGDA KOBIELUSZ NA MECIE BIEGU NA 30km FT

ZAKUP DZIAŁKI POD INSTALACJĘ PV

W ramach zrównoważonego rozwoju oraz ograniczenia wydatków na energię elektryczną, zakupiliśmy działkę sąsiadującą z Improdex, celem budowy własnej instalacji fotowoltaicznej. Proces uzgodnień i uzyskania pozwolenia na budowę potrwa kilka miesięcy.

 

DZIAŁKA POD BUDOWĘ INSTALACJI PVWIDOK DZIAŁKI POD INSTALACJĘ FOTOWOLTAICZNĄWIZUALIZACJA PLANOWANEJ INSTALACJI PV

 

NAJNOWSZA, NAJWIĘKSZA, NAJDROŻSZA

W ramach regionalnego projektu operacyjnego dla województwa śląskiego – innowacje w małych i średnich przedsiębiorstwach, zakupiliśmy najnowszej generacji maszynę hybrydową ARBURG 920 H wraz z robotem KUKA.

Jest to nasza największa maszyna niemieckiego producenta, z jednostką wtryskową 3200, siłą zwarcia 500 ton i możliwością użycia technologii MuCell® - wtrysku z gazem.

To już trzecia maszyna w Improdex wyposażona w technologię spieniania wtrysku azotem pod ciśnieniem, dającą kilku procentową możliwość redukcji wagi komponentów oraz oszczędności zużywanego granulatu.

 

 20211220_10293820211220_10392020211221_110350

KOLEJNE TRZY WTRYSKARKI ARBURG

Z uwagi na rozwój produkcji w branży elektrotechnicznej i konieczność zwiększenia wolnych mocy w zakresie małych i średnich maszyn, zakupiliśmy kolejne trzy wtryskarki typoszeregu 370 i 420. Obecnie sumarycznie posiadamy 55 maszyn firmy ARBURG.

 

 

FOTO1_1FOTO2_1FOTO3_1FOTO4_1

< 1 2 3 4 5 6 >
Zamknij

Ta strona internetowa korzysta z plików cookie w celach statystycznych.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookie w Twojej przeglądarce internetowej lub konfiguracji usług.